Kurs Lomi Lomi

Nauka hawajskiego Lomi Lomi w systemie Kahuna Bodywork – którego głównym elementem jest opanowanie masażu Lomi Lomi, a także Fly – osobisty nawigator (ćwiczenia z uzdrawiającego ruchu). streching- Ho’omanmana (ćwiczenia rozciągająco-relaksujące), masaż Kahi Loa. Dla zainteresowanych sesje Ho’oponopono – tworzenie dobrostanu i harmonii w rodzinie oraz w związkach.

To nie jest kurs tzw. jednego weekendu. Na Hawajach w podstawach taki kurs trwał minimum 600h, a czasem wiele lat. Staram się dawać solidne podstawy do pracy w tym stylu i gruntownie przygotowuję do rozwijania własnej praktyki. W ramach 3 weekendowych spotkań kursowych.

Zapisy na kurs

Lomi Lomi Simple

Jako instruktor w systemie Kahuna Bodywork (wcześniej Kino Mana) uczę masażu Lomi Lomi od 2009 roku. Uczyłem się u wielu Kahuna w oryginalnym systemach na Hawajach.
Cena: Całość podstawowego kursu Lomi Lomi obejmuje 54h w cenie 2310 zł. Jeśli decydujesz się na płatność w ratach, poszczególne dwudniowe spotkanie to koszt 770zł.

Zapisy na kurs Lomi Lomi pod biuro@lomilomi.com.pl lub pod telefonem +48 790 540 888. Po nawiązaniu kontaktu prześlemy wszystkie potrzebne informacje.

Dla kogo: Zapraszamy przyszłych masażystów, również tych już pracujących, pracowników SPA inne osoby zainteresowane rozwojem, również te, które nigdy nie zajmowały się pracą z ciałem. Wystawiamy faktury i stosowne certyfikaty za szkolenia.
Uwaga: Mimo otwartego charakteru masażu Lomi Lomi, nie ma on nic wspólnego z masażami erotycznymi, czy tantrycznym. Osoby które tego nie rozumieją, będą wypraszanie z zajęć.