O mnie

Radosław Łoziński

Parę słów o mnie

Od kilkunastu lat dziele się tym, czego mogłem nauczyć się od Kahuna mistrzów hawajskiej pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi i jego odmian.
Zasad skutecznego działania, prastarych sposobów terapii po przez ruch, dotyk i bezpośredni kontakt. Także uzdrawiania relacji rodzinnych po przez praktykę Hooponopono.
Obecnie prowadzę Gabinet Terapii Masażem CiałoBalans na warszawskiej Ochocie. Wcześniej związany byłem z gabinetem masażu w warszawskiej Szkole Jogarytm.

Uczyłem się u Tamary Ho’okahi , żony Kahu Abrahama Kawai’i, jednego z pierwszych, wielkich nauczycieli Lomi. Przeszedłem pod okiem Tamary trening Kahuna Bodywork. Jestem z nią w ciągłym kontakcie w sprawach związanych z praktyką: Ho’omanamana, Kaʻaleleau, Ho’oponopono czy Lomi. Moją wcześniejszą nauczycielką była Susan Pa’iniu Floyd, która wiele razy odwiedzała Polskę i jest głównym nauczycielem Aloha International ucząc Hula, Lomi Lomi Nui. Byłem asystentem nieżyjącego już Juliana Rok – wspaniałego nauczyciela Lomi Lomi, a także Mauri


Miałem okazję brać udział w wielu jej warsztatach, ucząc się pracy z ciałem w duchu Aloha i szacunku dla drugiej osoby. W 2008 roku wyjechałem na szkolenie nauczycielskie na Hawaje – u samego źródła Aloha!
Byłem managerem w SPA Dwór Kombornia. Zajmuję się konsultacją i doradztwem obiektach SPA. Popularyzuję hawajski sposób pracy z ciałem w portalach branżowych. Wcześniej przez ponad dwa lata byłem managerem Day SPA ZEN, gdzie prowadziłem szkolenia w zakresie technik orientalnych i tropikalnych. Współpracuję jako instruktor masażu z Międzynarodową Szkołą SPA. Polinezyjski sposób pracy z ciałem praktykuję od 2004 roku i od początku zakochałem się w tym stylu pracy z ciałem. Już w 2004 roku miałem okazję asystować na pierwszych warsztatach Lomi Lomi za wschodnią granicą w Charkowie na Ukrainie, – pracowaliśmy z dużymi grupami adeptów tego masażu. W ciągu ostatnich lat współprowadziłem warsztaty z międzynarodowymi grupami m.in. nad Bajkałem, w górach Autaju, a także w Hiszpanii oraz Bułgarii.

Znajomość pozostałych masaży:
Jestem także certyfikowanym terapeutą Craniosacral Therapy po 7 stopniowym kursie w In Corpore.

Praktykuję również Shiatsu, masaż tajski, birmański masaż głowy, refleksologię stóp, a także masaże ciepłymi kamieniami, bambusami. Specjalizuję się w masażu terapeutycznym, a także masażu ciążowym. Mam uprawnienia do wykonywania masaży klasycznych i leczniczych.
Popularyzuję kulturę i masaż hawajski na imprezach targowych SPA & Wellness, ale także w innych zaprzyjaźnionych miejscach. Zapraszam do współpracy.