jeśli chcesz zapisać się na kurs Lomi Lomi wg Kahuna Bodywork wyślij e-mail biuro@lomilomi.com.plMożesz Już zacząć poznawać  Lomi Lomi. Ten masaż to więcej niż terapia, to terapeutyczna przygoda dla Ciebie i twoich gości.

W programie kursu Lomi Lomi:

Nauka hawajskiego Lomi Lomi praktyka Kahuna Bodywork – którego elementem jest opanowanie Lomi Lomi Fly – osobisty nawigator – ćwiczenia z uzdrawiającego ruchu Ho’oponopono – tworzenie dobrostanu i harmonii w rodzinie oraz w związkach automasaż i ćwiczenia rozciągając-relaksujące masaż Kahi Loa praktyka innych tropikalnych masaży praktyka i teoria.

OPŁATY: Całość kursu obejmuje ponad 64h w cenie 2000PLN. Płatne w ratach za poszczególne weekendowe spotkania po 550PLN.

To nie jest kurs tzw. jednego weekendu. Na Hawajach w podstawach taki kurs trwał minimum 600h. (czasem wiele lat). My dajemy solidne podstawy do pracy w tym stylu i dalszego rozwoju. W systemie Kahuna Bodywork Uczymy Lomi Lomi od ponad 13 lat. Zapisy na kurs Lomi Lomi pod biuro@lomilomi.com.pl lub pod telefonem +48 790 540 888, Po nawiązaniu kontaktu prześlemy wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy terapeutów, masażystów, pracowników SPA,. Ale też osoby które nigdy nie zajmowały się masażem. Działamy legalnie. Wystawiamy faktury za szkolenia.

#kurs lomilomi #masaż hawajski #mauri #masaż terapeutyczny