Zapraszamy Was

na radosny, wiosenny warsztat hawajskiego Hula i masażu Lomi Lomi. Czas poświęcimy praktyce pracy w grupie, indywidualnej i w parach. Będzie okazja doskonalić swoje umiejętności w masażu, a także poznać nowe możliwości w pracy z druga osobą według Kahuna Bodywork. W tej drodze poprowadzi Was Radosław Łoziński na co dzień praktykujący w  gabinecie masażu terapeutycznego w Warszawie. Jest uczniem Tamary Ho’okahi, żony Kahu Abrahama Kaui’i. Uczył się również u innych Kahuna. Prowadzi kursy hawajskiego stylu pracy z ciałem od 2009 roku.

ZAPISY

Z Hula zaznajomi Was Magdalena Samojlik – muzyk z wykształcenia, tancerka, masażystka, podróżniczka i pasjonatka kultur etnicznych: hawajskiej i słowiańskiej. Współorganizatorka Festiwalu Kultury Polinezyjskiej – Aloha Festiwal Polska 2015 i 2016 w Warszawie. Założycielka grup: śpiewaczej PraŚpiewy i tanecznej PraTańce. Prowadzi pracownie rękodzieła etnicznego Życiorysy i dyskografię.

W trakcie zajęć Magdalena poprowadzi naukę tańca tradycyjnego, tańca współczesnego, rozśpiewkę tradycyjną, naukę pieśni tradycyjnej, grę na ipu i ukulele (wieczorami, dla chętnych).

W zajęciach z Hula mogą uczestniczyć osoby początkujące. Zajęcia z masażu przeznaczone są dla osób które znają  podstawy Lomi Lomi lub są po kursie podstawowym Kahuna Bodywork.

Koszt dwu dniowych zajęć to 399 zł. Zakwaterowanie wraz z posiłkami to 300 zł od osoby. Dla osób bez noclegu 200zł (posiłki wliczone)

ZAPISY
lub pod telefonem 790 540 888

Zapraszamy Serdecznie

Magdalena & Radosław