ALOHA!

Witaj czytelniku – nazywam się Radosław Łoziński

Radosław Łoziński
Od  kilkunastu już lat dziele się tym co mogłem nauczyć od Kahuna /mistrzów hawajskiej pracy z ciałem/. W tym  Lomi Lomi i jego odmian. Zasad skutecznego działania, prastarych sposobów terapii po przez ruch, dotyk i samo ciało. W tym także uzdrawiania relacji rodzinnych i relacyjnych przez praktykę Hooponopono.
Obecnie prowadzę Gabinet Terapii Masażem Wellness Azyl na warszawskiej Ochocie. Wcześniej związany byłem z gabinetem masażu w warszawskie Szkole Jogarytm.

Uczyłem się u Tamary Ho‘okahi – żony Kahu Abrahama Kawai‘i- jednego z pierwszych wielkich nauczycieli Lomi. Przeszedłem pod okiem Tamary trening Kahuna Bodywork. Jestem z nią w ciągłym kontakcie w sprawach związanych z praktyką: Ho‘omanamana, Kaʻaleleau, Ho’oponopono czy Lomi. Moją wcześniejszą nauczycielką była Susan Pa’iniu Floyd , która wiele razy odwiedzała Polskę i jest głównym nauczycielem Aloha International ucząc Hula, Lomi Lomi Nui.
Miałem okazję brać udział w wielu jej warsztatach, ucząc się pracy z ciałem w duchu Aloha i szacunku dla drugiej osoby. W 2008 roku wyjechałem na szkolenie nauczycielskie na Hawaje – u samego źródła Aloha!
Byłem managerem w SPA Dwór Kombornia. Zajmuję się konsultacją i doradztwem obiektach SPA. Popularyzuję hawajski sposób pracy z ciałem w portalach branżowych. Wcześniej przez ponad dwa lata byłem managerem Day SPA ZEN, gdzie prowadziłem szkolenia w zakresie technik orientalnych i tropikalnych. Współpracuje jako instruktor masażu z Międzynarodową Szkołą SPA. Polinezyjski sposób pracy z ciałem praktykuję od 2004 roku i od początku zakochałem się w tym stylu pracy z ciałem. Już w 2004 roku miałem okazję asystować na pierwszych warsztatach Lomi Lomi za wschodnią granicą w Charkowie na Ukrainie, a także w Moskwie – pracowaliśmy z dużymi grupami adeptów tego masażu. W ciągu ostatnich lat współprowadziłem warsztaty z międzynarodowymi grupami m.in. nad Bajkałem, w górach Autaju w Rosji, a także Ostatnio w Hiszpanii oraz Bułgarii.

Znajomość pozostałych masaży:
Jestem także certyfikowanym terapeutą Craniosacral Therapy po 7 stopniowym kursie w In Corpore.

Praktykuję również Shiatsu, masaż tajski, birmański masaż głowy, refleksologię stóp, a także masaże ciepłymi kamieniami, masaże bambusami. Specjalizuję się w masażu terapeutycznym, a także masażu ciążowym. Mam uprawnienia do wykonywania masaży klasycznych i leczniczych.
Popularyzuję kulturę i masaż hawajski na imprezach targowych SPA & Wellness, ale także w innych zaprzyjaźnionych miejscach. Zapraszam do współpracy.