Gabinet Masażu Terapeutycznego

Home – kahuna bodywork

 Kahuna Bodywork

 

Radosław Łoziński – Kahuna bodyworker

Od wielu lat, w ramach kursów i warsztatów, przekazuję to, czego mogłem doświadczyć i nauczyć się od  najlepszych nauczycieli masażu Lomi Lomi i jego odmian.
Obecnie prowadzę prywatny gabinet w StudioLomi na  warszawskiej Ochocie. Wcześniej zwązany byłem z gabinetem masażu w warszawskie Szkole Jogarytm.
Uczyłem się u Tamary Ho‘okahi- żony Kahu Abrahama Kawai‘i-  jednego z pierwszych wielkich nauczycieli Lomi. Przeszedłem pod okiem Tamary trening Kahuna Bodywork. Jestem z nią w ciągłym kontakcie w sprawach związanych z praktyką: Ho‘omanamana, Kaʻaleleau, Ho’oponopono czy Lomi. Moją wcześniejszą nauczycielką była Susan Pa’iniu Floyd , która wiele razy odwiedzała Polskę i jest głównym nauczycielem Aloha International ucząc Hula, Lomi Lomi Nui.
Miałem okazję brać udział w wielu jej warsztatach, ucząc się pracy z ciałem w duchu Aloha i szacunku dla drugiej osoby. W 2008 roku wyjechałem na szkolenie nauczycielskie na Hawaje – u samego źródła Aloha!
Byłem managerem w SPA Dwór Kombornia. Zajmuję się konsultacją i doradztwem obiektach SPA. Popularyzuję hawajski sposób pracy z ciałem na łamach magazynów branżowych i w innych mediach. Wcześniej przez ponad dwa lata byłem managerem Day SPA ZEN, gdzie prowadziłem szkolenia w zakresie technik orientalnych i tropikalnych. Współpracuje jako instruktor masażu z Międzynarodową Szkołą SPA. Polinezyjski sposób pracy z ciałem praktykuję od 2004 roku i od początku zakochałem się w tym stylu pracy z ciałem. Już w 2004 roku miałem okazję asystować na pierwszych warsztatach Lomi Lomi za wschodnią granicą w Charkowie na Ukrainie, a także w Moskwie – pracowaliśmy z dużymi grupami adeptów tego masażu. W ciągu ostatnich lat współprowadziłem warsztaty z międzynarodowymi grupami m.in. nad Bajkałem, w górach Autaju w Rosji, a także w Bułgarii.

Znajomość pozostałych masaży:

Jestem certyfikowanym terapeutą Craniosacral Therapy po 7 stopniowym kursie w In Corpore.
Praktykuję również Shiatsu, masaż tajski, masaż birmański, refleksologię stóp, a także masaże ciepłymi kamieniami, masaże bambusami. Specjalizuję się w masażu terapeutycznym, a także masażu ciążowym. Mam uprawnienia do wykonywania masaży klasycznych i leczniczych.
Popularyzuję kulturę i masaż hawajski na imprezach targowych SPA & Wellness, ale także w innych zaprzyjaźnionych miejscach.