O kursie Lomi Lomi

Lomi Lomi – masaż wg hawajskiej tradycji w duchu Aloha!
Zapraszam Cię na przygodę w polinezyjski stylu pracy z ciałem – Kahuna Bodywork, Lomi Lomi, nazywanego „aksamitnym dotykiem”, który daje siłę i zdrowie, nie tylko dla osoby, która odbiera masaż, ale również dla tego, kto go wykonuje.
Zasadniczym celem zajęć jest nauka Lomi Lomi a także praktyczne wykorzystanie stylu Lomi do pracy terapeutycznej. W swojej pracy czerpię z przekazu najlepszych mistrzów stylu Lomi Lomi oraz Lomi Oluea, m.in. Abrahama Kauai’i a także własnego kilkunastoletniego doświadczenia w pracy tą metodą. Odnoszę się do głównych idei i zasady wiedzy dawnych ludów polinezji. Oprócz Lomi Lomi i Lomi Oluea uczymy się również specjalnych technik relaksacyjnych oraz łagodnego strechingu (Ho’omanamana).

 

terminy kursu na rok 2021terminy kursu na rok 2021

uczymy: Lomi Oluea / Lomi Oluli / Lomi Ke Ala Hoku – w ramach warsztatów i kursów
⦁ Jeśli chcesz przez pracę z ciałem – poprawić jakość swojego życia i zmieniać je na lepsze
⦁ Wzmocnić ciało, rozpuścić sztywność i bloki, żeby uczynić je bardziej elastycznymi
⦁ Przywrócić swoje siły witalne, poznać swoje zasoby, mieć lepszy kontakt z intuicją
⦁ Nauczyć się utrzymywać w sobie stan równowagi i entuzjazmu, do którego łatwiej będzie Ci powracać nawet po trudnych sytuacjach stresowych.
Szczegóły kursu Lomi Lomi
Całość podstawowego kursu to ponad 60 godzin praktycznych zajęć, które odbywają się podczas 4 weekendowych spotkań, w miesięcznych odstępach czasowych, po to, abyś mógł utrwalać swoje umiejętności.
Zapraszam zarówno osoby pracujące z ciałem, z doświadczeniem i praktyką w dawaniu masaży, które chcą rozwinąć inne style pracy z ciałem. Ale a także osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt z tego rodzaju pracą (bodywork).
Na koniec cyklu zajęć otrzymasz Certyfikat potwierdzający zaliczenie kursu – Kahuna Bodywork. Zajęcia zwykle prowadzę w Szkole Jogarytm, w Warszawie. Jest możliwość zorganizowania takich kursów w innej lokalizacji.
Jeśli masz pytania lub chcesz się zapisać zapraszam do kontaktu