Kursy Lomi Lomi

Masaże

Masaż Lomi Lomi – 220 zł – 80min.

Jest to wyjątkowy styl pracy z ciałem. Jest wykonywany w dużym skupieniu, tak aby żadne napięcie mięśniowe niezostało pominięte. Ten masaż wspomaga detoksykację i odnowę organizmu. Może być  środkiem do odnalezienia inspiracji i przypływu sił twórczych, a nawet duchowych. Uwalnia napięcia w obrębie całego kręgosłupa i przywraca prawidłową postawę, a dzięki specjalnym technikom rozciągającym stawy uelastycznia nasze ciała. Ten niecodzienny rytuał, jest w pełni uzdrawiającym nasze ciała od wielu dolegliwości, które w jakiś sposób zaistniały w nas.

Masaż ciążowy 150 zł lub 190 zł – 60 min lub 80 min.
Specjalny masaż dla kobiet w okresie ciąży.
Zmniejsza pojawiające się w tym okresie dolegliwości. W dużym stopniu ustępują: bóle w okolicach nóg, miednicy, a zwłaszcza dolnej partii kręgosłupa. Niweluje nieprzyjemne odczucia parcia na ściany miednicy i pojawiające się obrzęki. Masaż rozluźnia, lepiej odżywia napięte mięśnie i redukuje stres, pomaga znormalizować pojawiające się wahania hormonalne. Wskazany dla kobiet w drugim i  trzecim trymestrze.
Refleksologia i masaż stóp 120 zł – 60 min.
Masaż ten uaktywnia i stymuluje pracę meridianów oraz punktów refleksologicznych znajdujących się na stopach. Znakomicie rozluźnia wszelkie napięcia w nogach, w szczególności w śródstopiu, łydce i kolanie. Działa także profilaktycznie, łagodzi częste dolegliwości, takie jak: obrzęki i skurcze. Wykonywany jest w wygodnej dla klienta pozycji siedzącej z użyciem specjalnej pałeczki do pobudzania punktów refleksologicznych.
Birmański Masaż Głowy 85 zł – 30 min.
To masaż uwalniający od stresu. Znacznie obniża poziom bólu w głowie i szyi. Pomocny przy częstych migrenach, znużeniu. W pełni usuwa toksyny podskórne w obrębie czaszki. Reguluje rytm płynu rdzeniowo mózgowego, działa uspakajająco i relaksująco.
Masaż gorącymi kamieniami – 200 zł
Masaż ciepłymi kamieniami. Ciepło kamieni bazaltowych oraz specjalne płynne ruchy masażystów pozwolą rozluźnić bardzo głębokie partie mięśni. Pobudzą także do działania miejsca mocy znajdujące się w ciele człowieka. Kamienie głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcia mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na całe ciało. Zabieg ten polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych i stawowych.
● masaż terapeutyczny (polecane 6 do 8 sesji) – sesja 45 min – 120 zł
● masaż regenerujący i relaksujący – masaż całościowy 60 min – 180 zł
● masaże klasyczne i lecznicze (10 sesji w zależności od dolegliwości) – cena do uzgodnienia
Masaż z dojazdem na terenie Warszawy i okolic do 35 km:
Pruszków, Ożarów, Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Nadarzyn, Komorów, Grodzisk, Jaktorów, Lesznowola, Piaseczno, Tarczyn, Mszczonów, Prażmów, Góra Kalwaria, Grójec, Konstancin, Otwock, Józefów, Mińsk Mazowiecki, Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin, Radzymin, Legionowo, Nieporęt, Jabłonna, Łomianki, Stare Babice, Nowy Dwór, Leszno, Błonie, Sochaczew, Skierniewice, Żyrardów, Izabelin, Leszno, Raszyn.