zapisy ONLINE na masaż 

MASAŻ LOMI LOMI 220 – 250 PLN (70/90min.)

Jest to wyjątkowy styl pracy z ciałem. Wykonywany w dużym skupieniu, tak aby żadne napięcie mięśniowe niezostało pominięte. Ten masaż wspomaga detoksykację i odnowę organizmu. Może być środkiem do odnalezienia inspiracji i przypływu sił twórczych, a nawet duchowych. Uwalnia napięcia w obrębie całego kręgosłupa i przywraca prawidłową postawę, a dzięki specjalnym technikom rozciągającym stawy – uelastycznia nasze ciała. Ten niecodzienny rytuał, jest w pełni uzdrawiającym nasze ciała od wielu dolegliwości, które w jakiś sposób zaistniały w nas.

SHIATSU 60min. 180PPLN

Japońska odmiana masażu ciała. Wykonywana na macie, z wykorzystaniem ciężaru terapeuty. Technikami uciskowym odblokowuje zasoby energii Chi. Wykorzystuje się tu prace kciukiem, dłonią, a także stopami. Dobiera się również bierne ćwiczenia na stawach. I w zależności od dolegliwości harmonizuje się przepływy energii w organizmie człowieka.

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA 45-60min. 120-150 PLN

To delikatny typ terapii z kręgu osteopatii. Bada się i dostraja do rytmu cranio sacralnego. I z ocena tego rytmu, podejmuje się odpowiednie działania w obrębie ciała. Tak aby jak najbardziej zharmonizować go w obrębie kości kryzowej, a także kości czaszki i kończyn oraz narządów wewnętrznych. Polecane przy zaburzeniach bólowych pochodzących z układu nerwowego. Wyczerpaniu i przemęczeniu w okresach regeneracji organizmu.

MASAŻ CIĄŻOWY 70min. 190PLN

Specjalny masaż dla kobiet w okresie ciąży. Zmniejsza pojawiające się w tym okresie dolegliwości. W dużym stopniu ustępują: bóle w okolicach nóg, miednicy, a zwłaszcza dolnej partii kręgosłupa. Niweluje nieprzyjemne odczucia parcia na ściany miednicy i pojawiające się obrzęki. Masaż rozluźnia, lepiej odżywia napięte mięśnie i redukuje stres, pomaga znormalizować pojawiające się wahania hormonalne. Wskazany dla kobiet w drugim i trzecim trymestrze.

REFLEKSOLOGIA I MASAŻ STÓP 50min. 140PLN

Masaż ten uaktywnia i stymuluje pracę meridianów oraz punktów refleksologicznych znajdujących się na stopach. Znakomicie rozluźnia wszelkie napięcia w nogach, w szczególności w śródstopiu, łydce i kolanie. Działa także profilaktycznie, łagodzi częste dolegliwości, takie jak: obrzęki i skurcze. Wykonywany jest w wygodnej dla klienta pozycji siedzącej z użyciem specjalnej pałeczki do pobudzania punktów refleksologicznych.

BIRMAŃSKI MASAŻ GŁOWY 35min. 80PLN

To masaż uwalniający od stresu. Wykonywany w pozycji siedzącej. Znacznie obniża poziom bólu w głowie i szyi. Pomocny przy częstych migrenach, znużeniu. W dobry sposób usuwa toksyny podskórne w obrębie czaszki. Reguluje rytm płynu rdzeniowo mózgowego, działa uspakajająco i relaksująco. To krótka terapia odświeżająca zmęczona głowę i szyję.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – 200 ZŁ

Masaż ciepłymi kamieniami. Ciepło kamieni bazaltowych oraz specjalne płynne ruchy masażystów pozwolą rozluźnić bardzo głębokie partie mięśni. Pobudzą także do działania miejsca mocy znajdujące się w ciele człowieka. Kamienie głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcia mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na całe ciało. Zabieg ten polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych i stawowych.
● masaż terapeutyczny (polecane 6 do 8 sesji) – sesja 45 min – 120 zł
● masaż regenerujący i relaksujący – masaż całościowy 60 min – 180 zł
● masaże klasyczne i lecznicze (10 sesji w zależności od dolegliwości) – cena do uzgodnienia

 

ZAPISY